KANCELARIA PRAWNICZA JAROSŁAW OSTROWSKI

WARSZAWA

PRAWNICY

Właścicielem kancelarii jest mecenas Jarosław Ostrowski.

Jarosław Ostrowski (ur. 1972) jest radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W latach 1997-2002 związany z wydawnictwem Muza SA, gdzie zorganizował biuro prawne spółki, prowadził sprawy z zakresu prawa autorskiego i gospodarczego oraz przygotował spółkę do wprowadzenia na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Ukończył podyplomowe studia w zakresie Prawa Autorskiego w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Od 2002 roku prowadzi własną kancelarię prawniczą. W latach 2002-2004 współpracował z ITI (spółka mediowa, właściciel TVN), zaś w latach 2004-2013 odpowiadał za sprawy prawne oraz bezpieczeństwo imprez masowych w klubie sportowym Legia Warszawa SA.

W latach 2008-2011 jako Prezes Zarządu Fundacji Akademia Piłkarska Legii Warszawa zajmował się promocją sportu i szkoleń piłkarskich dla dzieci i młodzieży.

Od 2008 roku jest wiceprzewodniczącym Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZPN z ramienia Ekstraklasy SA, a od 2014 członkiem Komisji Licencji Klubowych PZPN. Posługuje się językiem angielskim.

Specjalizacja: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo pracy, prawo własności intelektualnej,

negocjacje i rozwiązywanie sporów, prawo sportowe powszechne, krajowe, UEFA, FIFA.

Kancelaria Prawnicza 

Jarosław Ostrowski

tel. +48 502 555 836

email: jo@ostrowski-kancelaria.pl

Adres biura:

Praga Południe, ul.Nizinna 7/9 lok. 88